Tip na zimní ubytování – chalupa na horách

Jednou v zimě jsme se rozhodli s rodinkou, že opět po čase strávíme nějaký čas spolu. Onehdy v pondělí večer jsme se všichni sešli a debatovali nad tím, kam bychom mohli takhle společně vyrazit. S tím, že si samozřejmě i zalyžujeme, ačkoli to je záležitost spíše dětí. Já s manželkou už na to tolik nejsme, máme svá léta, když trávíme čas na horách, raději společně běžkaříme, zatímco si děti užívají rychlé jízdy na svahu.

Během žhavé debaty a diskusi o možné destinaci našeho zimního pobytu, si dcera Amálka vzpomněla na tetičku, která minule na novoročním obědě vyprávěla o pobytu v chalupě na horách, kterou si pronajali. Vyprávěla to velmi barvitě a všechny nás to tehdy zaujalo.

chalupa na horáchByli tam také s celou rodinkou a nějakými přáteli a nemohla si vynachválit úroveň ubytování, kterým se jim tam dostalo. Napsala nám tehdy na svojí vizitku webovou adresu chalupy na horách, kde byli. Jelikož se nám opravdu líbilo její vyprávění, vizitku i s adresou jsem si založil. Ovšem, kde teď byla? Nemohl jsem si vzpomenout.

A jelikož se nám nápad s pobytem v chalupě na horách natolik zalíbil, celá rodina jsme strávili zbytek večera hledáním. Prošli jsme všechny možné zásuvky, skříňky, staré peněženky, všechna místa, kde se mohla ukrývat. A naštěstí jsme ji našli – web chalupa na horách. Skvělé ubytování pro všechny, kdo si chtějí užít zimu o samotě se svými nejbližšími.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s